Aktuální webkamera

Aktuální webkamera

Využijte předprodeje vstupenek na Setkání mistrů

Global Assistance Setkání mistrů v Sosnové 11. listopadu se nezadržitelně blíží a hvězdy rally, rallycrossu a autocrossu lákají diváky k návštěvě.

Necelých pět týdnů zbývá do Global Assistance Setkání mistrů, které se odehraje na Autodromu v Sosnové u České Lípy v neděli 11. listopadu 2018.
Každoročně pořadatelé registrují zvýšený zájem o vstupenky na tuto akci, a proto nabízíme možnost zakoupení vstupenek v předprodeji. Pro diváky, kteří si zakoupí vstupenku na Global Assistance Setkání mistrů v předprodeji, tedy do pondělí 5. listopadu je připravena výhoda, kterou bude parkování v bezprostřední blízkosti závodní dráhy na parkovišti „B“ zdarma a zároveň určené místo na kryté tribuně “A”. (při zakoupení vstupenky na místě nebude konkrétní místo garantováno) Ceny vstupného a další informace o organizaci vstupu najdete na stránkách www.autodrom.cz v sekci Setkání mistrů a vstupenky můžete v předprodeji objednávat na obchod@autodrom.cz

Další výhodou zakoupení vstupenky v předprodeji je losování o spolujízdu s některým z účastníků letošního Setkání mistrů. Tedy ze zakoupených vstupenek v předprodeji vylosujeme v neděli jednoho šťastlivce, který zažije Sosnovský okruh na místě spolujezdce v některém ze závodních vozů.

Organizační tým Global Assistance Racing Aréna
obchod@autodrom.cz
web: www.autodrom.cz

[284]


Global Assistance Racing Arena Autodrom Sosnová, Česká Lípa

Generální partner

Global assistance

Největší pořadatelé závodních motoristických akcí v ČR

CSEN

Autodrom Promotion s.r.o., Sosnová 200, 470 02 Česká Lípa, tel./fax: +420 487 874 900

design & code > esluzby.net