Archiv 2009 / strana 3

Aktuální webkamera

Aktuální webkamera

Finále evropského rallycrossu bude v Sosnové

Start závodu ME 2009 Rallycross Vrcholnou akcí v Global Assistance Autodrom Česká Lípa je každoročně Mistrovství Evropy v rallycrossu. V letošním roce se tento prestižní závod uskuteční 12. – 13. září. Rallycross – to je atraktivní a akční podívaná.Velké množství krátkých rozjížděk, mnoho soubojů o co nejlepší výsledek, nenechají diváky sedět v klidu na svých sedadlech. Největším zážitkem závodního víkendu jsou finálové jízdy, kde se rozhoduje o vítězích závodu v jednotlivých divizích.

15.4.2009 [11]

celý článek Finále evropského rallycrossu bude v Sosnové

Nabídky VIP pro skupiny a jednotlivce

Catering Pro zájemce o sledování Mistrovství Evropy v rallycrossu spojené s dalšími službami jsme připravili nabídku pro VIP hosty. Máme nabídku jak pro jednotlivce, tak pro skupiny. Nabízíme místa na kryté tribuně, stravování, vyhrazené parkování, potřebné dokumenty…
Sledujte atraktivní závod z atraktivního místa s atraktivním komfortem.

15.4.2009 [12]

celý článek Nabídky VIP pro skupiny a jednotlivce


První výhra Škodovky

Jernberg Maďarsko

Ke 4. letošnímu klání se nejlepší evropští rallycrossaři sešli na 1220 m dlouhém okruhu v maďarském Nyiradu, jen 25 kilometrů od známého jezera Balaton. Rychlý okruh s výraznou převahou asfaltového povrchu obsahuje poměrně dlouhý joker lap, což slibovalo zajímavou podívanou na časté výměny pořadí. Nakonec byl závod až překvapivě klidný, alespoň ve srovnání s tím předchozím ve Francii.

4.6.2009 [24]

celý článek První výhra Škodovky

Isachsen jde do čela

Isachsen

Týden po Portugalsku se sešli nejlepší rallycrossaři ve Francii, kde bojovali o třetí sadu bodů do ME. Na 961 m dlouhém okruhu v Essay u Alenconu chyběl joker lap a téměř polovina délky připadla na nezpevněný povrch. Vůbec poprvé v historii této disciplíny došlo na finále D. Novinka letošního roku se poprvé dostala ke slovu právě ve Francii. V nejsilnější divizi opět ukázal svůj potenciál Sverre Isachsen.

14.5.2009 [23]

celý článek Isachsen jde do čela


Erikssonovo štěstí

Eriksson

Druhým dílem pokračovalo evropské mistrovství v rallycrossu na portugalské půdě. Trať v Montalegre u španělských hranic měří 1050 m a je z 60 % tvořena asfaltovým povrchem. A protože na ní nechybí tzv. joker lap, daly se čekat zajímavé výměny pořadí. Na jih Evropy dorazilo o něco méně jezdců než do Británie, přesto se v divizích 1 a 1A sešlo solidní pole 20, resp. 18 závodníků. V Divizi 1 od měřených tréninků udával tón Sverre Isachsen, jehož Focusu trať evidentně vyhovovala. Vyhrál obě rozjížďky a zajistil si pole position pro finále A, aniž by do té třetí musel nastoupit.

9.5.2009 [20]

celý článek Erikssonovo štěstí

Návrat ke kořenům - Lydden Hill

Lydden Hill
Mistrovství Evropy v rallyekrosu letos odstartovalo v kolébce této disciplíny – ve Velké Británii. Závodiště v Lydden Hillu u Woottonu hostilo o velikonočním víkendu početné pole jezdců ve třech mistrovských divizích, na které čekala 1400 m dlouhá rychlá trať s převahou asfaltového povrchu. Start přinesl první úspěch pro Viktora Mužíka.

21.4.2009 [13]

celý článek Návrat ke kořenům - Lydden HillGlobal Assistance Racing Arena Autodrom Sosnová, Česká Lípa

Generální partner

Global assistance

Největší pořadatelé závodních motoristických akcí v ČR

CSEN

Autodrom Promotion s.r.o., Sosnová 200, 470 02 Česká Lípa, tel./fax: +420 487 874 900

design & code > esluzby.net