Aktuální webkamera

Aktuální webkamera

„Mogul rallycross Sosnová“ odstartuje novou sezónu 2011

Již druhý víkend v měsíci dubnu, tedy 10.4.2011, odstartuje domácí šampionát rallycrossu na Autodromu Česká Lípa. Všichni fanoušci se tak mohou opět těšit na nelítostné souboje nejen v první zatáčce, v podání těch nejlepších jezdců tohoto nádherného sportu. Mistrovství Evropy rallycrossu startuje o čtrnáct dnů později, tudíž se v rámci jezdecké přípravy zúčastní i mnoho „Evropanů“.

Piloti se již tradičně představí celkem ve čtyřech divizích. Pro tento rok však na trati hlasatel nebude uvádět nastupující divizi 1 na start, ale nově budou nastupovat „SuperCars“. Stejnou změnu v názvosloví prodělaly i ostatní divize. D1a je nyní „Super 1600“, D2 budeme nazývat „TouringCars“ a D4 se převlékla „SuperNationals“.

V českých dílnách se po celou zimu tvrdě pracovalo, a tak si nenechte ujít nejžhavější novinky roku 2011. Přijďte se podívat s jakým náčiním se letos představí Marek Zeman, Petr Bílek, Zdeněk Čermák nebo například i Standa Šusta.

Vítaným zpestřením pro všechny diváky bude jistě vložený závod v KartCrossu, tedy Mascom Cup 2011. Třistakilové „motokáry do terénu“, poháněné motory ze silničních motocyklů o objemu 600 ccm, v Sosnové odstartují druhý ročník slibně se rozvíjejícího projektu z dílny autocrossaře Romana Kalvody. Již nyní Vás můžeme pozvat na, v rallycrossu dost netradiční, hromadný finálový start více jak 15 buggynek.

Download tiskové zprávy zde.

[131]


Global Assistance Racing Arena Autodrom Sosnová, Česká Lípa

Generální partner

Global assistance

Největší pořadatelé závodních motoristických akcí v ČR

CSEN

Autodrom Promotion s.r.o., Sosnová 200, 470 02 Česká Lípa, tel./fax: +420 487 874 900

design & code > esluzby.net