Aktuální webkamera

Aktuální webkamera

Pavel Koutný a Zdeněk Čermák představí nové zbraně pro sezónu 2011

Na úvodním podniku Mezinárodního Mistrovství České republiky, který se uskuteční druhou dubnovou neděli na Autodromu Česká Lípa, se představí více jak 70 jezdců v šesti divizích. Své nové zbraně pro evropská klání zde představí Pavel Koutný a Zdeněk Čermák. Nová Fiesta Pavla Koutného Oba tito jezdci patří dlouhodobě k evropské špičce a pro letošní rok připravili nové závodní speciály, se kterými budou chtít promluvit co nejvýrazněji do celkového hodnocení Evropského šampionátu. Budete tak mít jedinečnou šanci spatřit tyto jezdce na domácí trati s úplně novými vozy. Koutný představí Ford Fiesta Mk7 úplně nové koncepce, stejně tak Čermákův tým, který vyrazí s opravdu konstruktérskou lahůdkou. Více však na okruhu, nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost!

Autodrom Česká Lípa přivítá jezdce nejen z Česka, Rakouska, ale i z Polska a Maďarska. Výsledkem je 13 jezdců v divizi SuperCars (D1), 13 v Super 1600 (D1A), 28 v SuperNationals (D4+D2), 15 v Mascom Cupu (Kartcross) a 5 jezdců v národní polské „Seicento“ divizi. Na startu samozřejmě nebudou chybět jezdci, jako je Marek Zeman, Petr Bílek, Roman Častoral nebo Otakar Výborný. Velké souboje se dají očekávat i mezi jezdci Kartcrossu, kde se představí více jak 15 jezdců.

Pořadatelé zvou všechny diváky na Autodrom v neděli 10.dubna, za jednotné vstupné 150 Kč. Diváci, kteří si zakoupí vstupenku na Mogul rallycross Sosnová budou mít opět na finálový závod Mistrovství Evropy v sobotu 1.října vstup zdarma.

[133]


Global Assistance Racing Arena Autodrom Sosnová, Česká Lípa

Generální partner

Global assistance

Největší pořadatelé závodních motoristických akcí v ČR

CSEN

Autodrom Promotion s.r.o., Sosnová 200, 470 02 Česká Lípa, tel./fax: +420 487 874 900

design & code > esluzby.net